Aktuality

Cesta správným směrem!

17.02.2015

Firmě Grumant se podařilo prodat řadu CNC obráběcích strojů značkySamsung na našem trhu. Pojďme se nyní pěkně od začátku společněpodívat na jeden konkrétní případ, jak to vlastně vše probíhalo.

Upínání obrobků dinosauří silou

17.02.2015

Naší dennodenní prací je optimalizace procesu obrábění. Správnýmnastavením řezných podmínek navyšujeme produktivitu obráběnía redukujeme hlavní strojní časy. Stejně důležitá je však i redukcečasů vedlejších. Té může být mimo jiných prostředků dosaženo optimalizacíupínání obrobku. A stabilní a pevné upnutí dokáže mimovýše uvedenou redukci vedlejších časů zajistit také navýšení řeznýchparametrů a zkrácení časů hlavních. Takže snižujete náklady na dvoufrontách. Dnes bychom Vám chtěli představit novou řadu svěrákůa jejich možnosti.  

Nové webové stránky Fresmak

04.11.2014

Fresmak by Vás rád pozval k návštěvě svých nových webových stránek. Vyvinuli nové, více intuitivní, komplexní a přehledné stránky. Na těchto webových stránkách lze nalézt nejnovější informace o produktech, videa a manuály, které Vám poskytnou více informací o produktech a službách Fresmak. http://www.fresmak.com/en    

Ohlednutí za workshopem

14.10.2014

Strojírenský workshop Grumant je za námi. Podívejte se s námi na jeho nejlepší okamžiky :)

Strojírenský Workshop Grumant

19.09.2014

PRODLUŽUJEME! Pro velký zájem jsme se rozhodli nechat běžet náš workshop až do vánoc! Čekají Vás přehlídky nástrojů a nových technologických postupů, ukázky obrábění 3D modelů na úžasných CNC strojích včetně vyzkoušení DNC sítě. Představení nového revolučního výdejního automatu. Předvedení kompletního sortimentu svěráků. Přijďte se k nám podívat!

Design budovy

16.09.2014

Společnost KreatiníMalby.cz nám vytvořila unikátní design naší kancelářké budovy v Praze. http://www.kreativnimalby.cz o zakázce: Nejprve jsme podle základního popisu přání klienta navrhli několik tématickým možností. Po vybrání vyhovujícího návrhu alternujeme odstíny a barevné ladění. Po vybrání ideálního spektra barev lze nasimulovat 3D vizualizaci. Realizace předpokládá lešení. Doba realizace 2 týdny.

Nové akční nabídky

18.07.2014

V sekci Akční nabídky jsme pro Vás připravili celou řadu speciálních cenových akcí. (Viditelnost akcí je podmíněna registrací v našem systému.) Hezké léto! Team Grumant    

Showroom s CNC obráběcími stroji SMEC

05.05.2014

Společnosti Grumant se podařilo v krátké době připravit pro Vás showroom, kde jsou od dubna 2014 k dispozici na předvedení obráběcí stroje SMEC!

NAREX - ruční elektrické nářadí

25.04.2014

Společnost Narex s.r.o. patří mezi přední dodavatele elektrického ručního elektronářadí. Je součástí silného seskupení značek, zastřešených organizací TTS Tooltechnic Systems AG & Co., která sídlí ve Wendlingenu v SRN a pyšní se úspěšnou osmdesátiletou historií. 

Podporujeme středoškolské vzdělávání

22.04.2014

Grumant si vzal za svůj cíl podílení se na středoškolském vzdělávání studentů, učitelů a všech nadšenců, kteří mají zájem dozvědět se více o tradičním českém odvětví průmyslu jakým je třískové obrábění kovů. 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace