Strategie společnosti

Nejširší sortiment obráběcích nástrojů a několik alternativ pro každý produkt

Vybíráme pro Vaši konkrétní aplikaci ten nejlepší produkt na trhu. Jak je možné toho dosáhnout? Vybíráme si dodavatele, kteří se specializují pouze na úzkou oblast obrábění a jejich produkty jsou tak v daném segmentu na světové špičce. Takto pečlivě vyprofilovaný sortiment nástrojů s sebou přináší dvě veliké výhody.

Za prvé je to obrovský potenciál v rozsahu sortimentu. Žádný, ani ten největší výrobce na světě, nemůže pokrýt veškerý sortiment obráběcích nástrojů na špičkové úrovni.

Firma GRUMANT má v současné době cca. 20 exkluzivních dodavatelů a další 140 externích dodavatelů. Tím dochází k překrývání sortimentu a to nám nabízí u většiny položek rozsah několika alternativ, ze kterých vybíráme ten nejlepší produkt právě pro vaši aplikaci.

Oborová kvalita

Naši specializovaní dodavatelé dokážou rychle reagovat na jakékoliv technické novinky, neustále aktualizují své know-how a sami často určují vývojové trendy ve svém oboru.

Vysoké tempo vývoje nástrojů

Zabýváme se ve spolupráci s našimi dodavateli vývojem nových efektivnějších nástrojů a technologií. Tato kooperace dovoluje efektivně využívat veškeré technické vybavenosti našich dodavatelů a hlavně jejich zkušenosti se zákazníky v jiných zemích.

Pravidelně pořádáme semináře technologů a profesionálů. Využijte nových znalostí a možnost probrat vaše problémy s našimi technology.

Spolupracujeme s vysokými i středními školami a to na výzkumu a testování obráběcích materiálů a školením profesorů středních a vysokých škol na nové technologie v oblastech třískového obrábění.

Vysoká technologická úroveň nabízených nástrojů

Poskytujeme především technologická řešení a plnou podporu celého cyklu obrábění.

"Zdarma provedeme analýzu Vašeho procesu obrábění a nabídneme několik dostupných variant."

Záruka nejkratších dodacích termínů

Garantujeme Vám dodání zboží na vaši adresu do 24 hodin u 18 000 typů skladových položek. V průměru 93% objednávek na zboží, nedostupné na centrálním skladu, expedujeme do 48 hodin.

Garantujeme Vám stálou podporu výroby - během 2-5 dnů nabídneme technologické řešení na Vaše libovolné přání. Nabídka bude zahrnovat nejen ceny a přesné termíny dodání, ale také podmínky použití jednotlivých nástrojů.

Naši poradci provedou ladění procesu obrábění přímo u Vás. Nabídneme Vám garantované časové údaje procesu obrábění. Přitom můžeme provést porovnávací analýzu se současným technologickým stavem i jinými alternativními způsoby řešení a vypočítáme ekonomickou efektivitu.

Můžeme Vám poskytnout nejen dodávky nástrojů ale i CNC strojů a kompletní vybavení.

"Nejsme zavázáni zvýhodňovat konkrétního dodavatele - nabízíme Vám to nejvýhodnější řešení."