PŘEDSTAVUJE SE Grumant

Jednoduše řečeno, zajišťujeme pro Vás snížení nákladů vhodnou volbou nástrojů a optimálními technologickými postupy. Dodáváme špičkové nástroje, úplný servis, zajištěný týmem zkušených technologů v zázemí stabilní české společnosti.

Obchodní a technologická společnost Grumant  působí na trhu v České republice a na Slovensku od roku 1993.  Naší hlavní činností je prodej nástrojů pro produktivní třískové obrábění od světových výrobců pečlivě vybírané právě pro Vaši aplikaci.  Nabízíme kompletní sortiment standardních nástrojů a příslušenství pro všechny oblasti třískového obrábění, ale také jsme schopni vyrábět speciální nástroje na míru u nejlepších českých výrobců a u našich partnerů v Jižní Koreji, Japonsku, Německu a v Izraeli.

Za 25 let své činnosti se náš tým rozrostl na více než 51 zaměstnanců. 13 obchodně technických zástupců se stará o spokojenost více než 800 aktivních zákazníků. 

Ústředí společnosti i hlavní sklad je strategicky umístěn v Praze, abychom zajistili co nejrychlejší expedici zboží.  V současné době je pro Vás připraveno na hlavním skladě k okamžitému odběru přes 29 000 typů nástrojů. Dalších mnoho desítek tisíc typů je na externích skladech v Německu a ve Francii, ze kterých je zboží doručováno do 48 hodin!

V roce 2013 jsme pro své zákazníky spustili rozšířené webové stránky, které by měly plnit úkol dalšího, jednoduššího a přívětivého komunikačního kanálu našimi zákazníky, být zásobárnou důležitých technických i jiných informací.

Kompletní sortiment nástrojů

Grumant zajišťuje dodávky celého portfolia nástrojů potřebných pro obrábění, které zahrnuje soustružení, frézování, vrtání, obrábění závitů, protáčení otvorů, upínání nástrojů, svěráky, brusnou techniku, speciální nástroje, měřidla, DNC síť, CAD/CAM a mnoho dalších.

O kvalitě poskytovaných služeb hovoří reference zákazníků, kteří již dlouhou dobu užívají náš systém řízení nástrojů tool management. Z našich významných klientů můžeme jmenovat například společnost Fermat CZ, kde jsme zajistili zvýšení produktivity provozů v Praze a v Brně,  Slovácké strojírny, Buzuluk, ČKD, Škoda Auto, Prostějovské strojírny, Tatra Trucks a mnoho dalších, kde se již mnoho let staráme o dodávku nástrojů a snižujeme provozní náklady.

 

HISTORIE SPOLEČNOSTI A HLAVNÍ MEZNÍKY

Historie společnosti Grumant s.r.o. se začala psát přesně 12.7.1993. Původní sídlo se nacházelo ve Vysoké Lhotě. Firma začínala jako malý podnik s několika zaměstnanci. V prvních 10 letech se zaměřila na výběr důležitých strategických partnerů. Úspěch společnosti se odrážel na rostoucím počtu zaměstnanců i neustálé potřebě zdokonalovat poskytovaný servis a poradenství.

Po několika letech, konkrétně v roce 1995 se Grumant, díky svému rozvoji a potřebě větších prostor stěhuje do Hlavního města.

Od roku 1997 se primárně soustředí na technologické poradenství zákazníkům. Princip ve snižování nákladů daný zvyšováním produktivity nástrojů i celých procesů obrábění je od té doby stěžejním programem, který firma Grumant poskytuje.

Grumant - fakta

  • Více než 51 zaměstnanců...
  • 12 obchodně technických zástupců...
  • Téměř 100 výdejních automatů Toolbox
  • Zboží skladem dodáváme do 24 hodin...
  • K dispozici 25 000 typů nástrojů...
  • Nepřetržitý servis...

Po nasbíraných zkušenostech se Grumant již nadobro dostal do povědomí všech velkých průmyslových podniků v České republice i na Slovensku. Pravidelně se zúčastňoval veletrhů, kde si rozšiřoval již bohaté vědomosti. Také zkoumal nové možnosti na jiných trzích než je ten český a slovenský a stával se silnou, stabilní a ryze českou společnosí, která sídlila od roku 2002 v městské části Praha 14 - Kyje.

Neustálý rozvoj, navyšování poskytovaného servisu i značné rozšíření sortimentu, potažmo skladovacích prostor, zapříčinilo v roce 2006 dalšímu stěhování firmy na adresu Hornokrčská, Praha 4. 

Na trhu již zavedená firma rychle roste, zvyšuje počet zaměstnanců, otevírá nová oddělení, investuje do IT, image, reklamy, systému řízení nástrojů Tool management, vyvíjí a zdokonaluje výdejní automat na nástroje Toolbox.

Od roku 2011 firma Grumant sídlí na adrese Bečovská 1435, Praha - Uhříněves.

 

Všeobecné obchodní podmínky prodeje společnosti Grumant s.r.o.

v platnosti od 28. 6. 2016

 

 

 

CERTIFIKÁTY 

Společnost Grumant s.r.o. je držitelem certifikátu systému řízení jakosti podle ISO 9001:2015.

 

ISO 9001

Certifikát kvality ISO 9001:2015

ISO do 2026

Certifikáty ke stažení