Grumant OpenDays 2019 - Report

 

6. ročník dnů otevřených dveří Grumant

Dny otevřených dveří firmy Grumant se již staly tradicí a ve dnech od 9. 9. do 13. 9. proběhl již 6. ročník.

Zájem zákazníků potvrdila návštěvnost, která pravidelně roste s každým dalším ročníkem, a letos jsme dokonce zaznamenali rekordní nárůst počtu zákazníků.

V prostorách showroomu za hlavní budovou firmy se mohli návštěvníci seznámit s novinkami v nástrojích pro třískové obrábění doplněné o detailní popis od některého z přítomných technologů.

O kvalitě strojů SMEC (soustružnické centrum SL1500M a frézovací centrum MCV500) se přesvědčili díky jejich detailní prohlídce. Ta byla doplněna o praktickou ukázku obrábění včetně zátěžové zkoušky. Přítomný servisní technik byl připraven zodpovědět jakékoliv dotazy týkající se konstrukce, ovládání, údržby a programování strojů. Úspěšné dny otevřených dveří pak byly završeny prodejem skladových strojů SMEC.

Prezentována byla také poslední generace výdejních automatů ASK200. Ty byly také využity pro losování cen v tombole.

V rámci průmyslové automatizace byl prezentován robot Zerobot 100V. Praktická ukázka výměny surových polotovarů v samostředícím pneumatickém svěráku byla doplněna podrobným výkladem a ukázkou programování.

Návštěvníci 6. ročníku ocenili individuální přístup firmy Grumant. Ve stanu na nádvoří za hlavní budovou bylo podáváno občerstvení a zároveň zde byl prostor pro individuální jednání. Oběd jsme pro naše zákazníky zajistili ve výborné restauraci, kterou si oblíbili naši zaměstnanci a mohli ji tak našim návštěvníkům jen doporučit.

Již teď se těšíme a zveme Vás na příští dny otevřených dveří v roce 2020.