Firemní hodnoty

Chceme pro Vás být volbou, která se vyplatí. Poskytovat kvalitní technologický servis, nabízet nejširší sortiment nástrojů na obrábění, zajistit nejvyšší kvalitu veškerého našeho zboží a služeb, být důvěrným, rychlým a spolehlivým partnerem.

 

1) Uděláme pro vás cokoliv. Možná trochu přehnané tvrzení, ale vždy se snažíme věci posouvat dál. Chceme zefektivnit již efektivní, zlepšit již dobré, přinést vyšší produktivitu všude kde je to možné a snižovat náklady tam, kde se to zdá již nemožné.

2) Učenlivost, trpělivost a produktivita. Neustále hledáme ta nejlepší řešení. Maximálně využíváme možnost dalšího vzdělávání. Nevzdáváme se zbytečně brzy. Jsme odhodlání řešit i zdánlivě beznadějné situace.

3) Jsme soutěživí a ctižádostiví. Naše práce nás baví a naplňuje. Cítíme se skvěle, když náš úspěch přináší úspěch našim zákazníkům. Přiznáváme, že chceme být lepší než konkurence.

 

Hlavním cílem naší společnosti není prodat zákazníkovi co nejvíce zboží za co nejvíce peněz, ale v úzké spolupráci se svým zákazníkem najít optimální řešení k zvýšení produktivity jeho práce s ohledem na jeho konkrétní situaci. Upřednostňujeme dlouhodobé kvalitní vztahy před krátkodobým ekonomickým zájmem, to je motto, které se nám vyplácí.

Shodují se naše hodnoty s těmi vašimi?