Aktuality

Objevujte stroje SMEC ve zcela novém českém katalogu!!!

07.02.2017

Buďte moderní, nechte se inspirovat, zvolte si spojení SMEC & Grumant!    

Nové stroje z nabídky firmy SMEC

07.12.2016

Stroje jihokorejské společnosti SMEC, které u nás a na Slovensku prodává firma Grumant, již nalezly celou řadu spokojených zákazníků. Ať už se jedná o malá frézovací centra, nebo velké soustruhy s hmotností téměř 20 tun, setkáváme se s pozitivními ohlasy. Novinky, které SMEC uvedl na trh tento rok, Vám představíme v dnešním článku.   Jak se naši pracovníci přesvědčili na vlastní oči (více v samostatném sloupku), firma SMEC klade silný důraz na neustálou modernizaci stávajících, a vývoj nových řad strojů. Ať už se jedná o drobná vylepšení konstrukce, nebo vývoj nových typů strojů, na obojí je kladen stejný důraz. Některé z novinek jste mohli vidět na veletrhu AMB ve Stuttgartu, další si představíme v dnešním článku.

POZOR ! Vypsána dotace TECHNOLOGIE

23.11.2016

Od 9. prosince 2016 bude možné podávat registrační žádosti do vypsaného dotačního programu TECHNOLOGIE.  

Přejímka strojů ve firmě SMEC

24.10.2016

V minulém měsíci navštívili dva pracovníci firmy Grumant sídlo SMEC ve městě Gimhae. Hlavním důvodem návštěvy byla přejímka dvou strojů PL45LY, které jsou nyní na cestě ke koncovému zákazníkovi. Jedná se o soustruh s osou Y, o hmotnosti 17 tun. Soustružený průměr je 620 mm a délka 2140 mm.  Na základě stávajících prodejů můžeme konstatovat, že řada PL45 je nejpopulárnější na českém trhu. Stejné zkušenosti má pak SMEC i na ostatních světových trzích.

Showcar opět na cestách

11.05.2016

Showcar firmy Grumant zavítal po zimní přestávce na Slovensko, kde strávil tři dny v blízkosti malebných Tater.

Chcete poznat skvělý svět obrábění na strojích SMEC?

16.10.2015

A co takhle si užít pořádnou jízdu třeba s nově představeným CNC soustruhem SMEC PL45LY ? Že se strojem nemůže být zábava ?  

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace