Spolupráce

Společnost Shimano je světovým výrobcem cyklistických komponentů, rybařského vybavení a dalších sportovních potřeb.Team Shimano má za sebou 90 let úspěchů. V současné době představuje Team Shimano 12000 lidí ve více než 20 zemích celého světa.

Společnost Shimano Czech Republic, s. r. o. byla založena 13.3. 2001 v Karviné a v březnu letošního roku oslavila 10. výročí založení. V první fázi naší existence jsme byli montážním závodem cyklistických komponentů, který kompletoval výrobky ze součástek vyrobených v Japonsku, Singapuru a Itálii.V roce 2003 byla dokončena výstavba druhé fáze továrny. Spolu s ní byla zahájena strojírenská prvovýroba. V roce 2004 jsme začali prostorách Ostravě-Kunčicích s technologií Lisování za studena. Těžiště naší výroby leží v obrábění, zušlechťování kovů, vstřikování plastu a dalších činnostech předcházejících konečné montáži.V současné době pracuje ve společnosti Shimano Czech Republic, s. r. o. kolem 500 zaměstnanců.

Společnost Grumant s.r.o. je dodavetelem nástrojů pro výrobu společnosti SHIMANO Czech republic s.r.o. od roku 2003, tedy již déle než 10 let.

 

 

Vyjádření klienta

Společnost Grumant s.r.o. je dodavetelem nástrojů pro výrobu společnosti SHIMANO Czech republic s.r.o. již déle než 10 let.  

GRUMANT s.r.o.