Toolmanagement - tajemství ziskovosti

   V roce 2008 jsme začali pociťovat určité náznaky stagnace v rozvoji firmy, což bylo před blížící se hospodářskou krizí zlověstné. Podařilo se nám ale nastartovat řadu preventivních úsporných opatření, ze kterých se jako velmi významná ukázala přísná revize dodavatelů a důsledný výběr těch nejlepších. Při našem hodnocení jsme se zaměřili  nejen na samotné dodávky materiálu nebo komodit, ale uvažovali jsme s co možná nejširším využitím veškerých služeb a servisu, který nám jsou dodavatelé schopni poskytnou navíc - s přidanou hodnotu, kterou bychom jinak museli pokrýt z vlastních zdrojů.

   V segmentu nástrojů a technologii obrábění z tohoto hlediska nejvýrazněji, mezi nepřeberným množstvím dodavatelů, vyčnívala firma Grumant, nabízející nejen veškeré nástroje a příslušenství pro obrábění, ale především silnou technologickou podporu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vyjádření klienta

Z dnešního pohledu vidím, že mé rozhodnutí zvolit za klíčového partnera segmentu obrábění a technologií firmu Grumant s.r.o., se ukázalo jako správné a nadčasové.  

Ing. Oldřich Vlček ml. - jednatel společnosti